ראשי » אפליקציות » מה זה קלאבהאוס? – האפליקציה ששיגעה את הרשת

מה זה קלאבהאוס? – האפליקציה ששיגעה את הרשת

בחודשים האחרונים הרשת גועשת והדיבור הכי חם בעולם האפליקציות הוא אפליקציית קלאבהאוס.  שחקנית חדשה שנכנסה לעולם הרשתות החברתיות והיא משנה לגמרי את כללי המשחק. אפליקציית ClubHouse מביאה משב רוח רענן של תוכן איכותי ונגיש. וההתרגשות סביבה מתפשטת כאש בשדה קוצים, בכל רחבי העולם. אז למה אתם רוצים להכיר את אפליקציית קלאבהאוס? ומה כל כך מיוחד בה? בכתבה הבאה אספנו לכם את כל מה שאתם צריכים לדעת על אפליקציית ClubHouse.

אפליקציית קלאבהוס - התוכן הוא המלך האמיתי

אם עד  היום התרגלנו לרשתות חברתיות שבהן מירב התקשורת היא תקשורת כתובה או וויזואלית. אפליקציית קלאבהאוס היא אוקיינוס כחול גדול, עמוק ועצום של חידושים. לא עוד פוסטים כמו בפייסבוק, או סטורי כמו באינסטגרם. אפליקציית קלאבהאוס לוקחת אותנו לחוויה המבוססת כל כולה על חוש השמיעה. כל מי שנחשף לקלאבהאוס בעצם לוקח חלק פסיבי בשיחות שמתנהלות בלייב בין אנשים. בכל תחומי התוכן השונים, אנשים מן השורה, אבל גם מומחים מקצועיים וסלבס פשוט יושבים ומדברים זה עם זה. ואתם? אתם מקבלים הצצה פרטית לשיחות מרתקות שיפתחו לכם את הראש בנוגע לכל מיני נושאים חדשים. קלאבהאוס מציגה שיחות לייב, לא ערוכות ודי ספונטניות, מה שהופך כל מפגש לחוויה ייחודית בפני עצמה.

רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת? השאירו פרטים

הכוח לצבור מידע, נמצא בידיים שלכם

הבדל נוסף וחשוב מאוד בין קלאבהאוס לרשתות חברתיות אחרות, הוא המעקב. באינסטגרם ובפייסבוק אתם תרצו לעקוב אחרי כמות מוגבלת של אנשים. אבל בקלאבהאוס מומלץ לעקוב אחרי כמה שיותר אנשים בכמה שיותר תחומי עניין. כמויות הידע שייחשפו לפניכם בכל רגע נתון, הן עצומות ובלתי נתפסות. יש לכם הזדמנות ללמוד מאפס תחומי עניין חדשים לגמרי. או לחילופין להעמיק את הידע הקיים בתחום העיסוק המרכזי שלכם. אתם נחשפים למנחים שבשגרת היומיום פשוט אין דרך ליצור איתם קשר. ושהידע שלהם לא יסולא בפז. המנחה מעביר את רשות הדיבור בין האנשים, וכך יש לכם הזדמנות גם לשאול שאלות וליצור דיון בעצמכם.

נטוורק גלובלי בתוך אפליקציית ClubHouse

אפליקציית קלאבהאוס היא מקום מעולה ליצור קשרים בין אישיים מניבים ופוריים. בדיוק כמו בשיחה פנים אל פנים, אתם יכולים להציג את עצמכם לדבר בגובה העיניים עם קולגות או מתחרים. אם אתם אקטיביים בשיחות, מפגינים ידע ומעניינים, יכול מאוד להיות שתפתחו קשרים מקצועיים חיוניים ברמה האסטרטגית. ובהדרגה הרושם הראשוני שאתם יוצרים יעזור לכם לקדם את עצמכם. עד למצב שתהפכו למובילי דעת קהל ומשפיעים בתחום העיסוק שלכם. המטרה של קלאבהאוס להביא לקדמת הבמה דיונים ברמה גבוהה ואינטלקטואלית. והם עושים זאת על בסיס אנשים ורבליים, רהוטים, מעניינים ומשעשעים.

העתיד של קלאבהאוס

אז נכון שבחודשים האחרונים האפליקציה פשוט שרפה את חנות האפליקציות של אפל. עם כמויות מטורפות של הורדות, והתלהבות עצומה סביב האפליקציה החדשה. אבל, לפני אפליקציית קלאבהאוס עומדים שני אתגרים מאוד מורכבים. האחד, הוא המגבלה למשתמשי אייפון. ברגע שהאפליקציה תפתח את שעריה גם למשתמשי אנדרואיד, ההצלחה תגיע לממדים חדשים. אתגר נוסף, הוא הצורך לנתר את הפעילות בתוך החדרים. כדי לשמור על רמת תוכן גבוהה ולהימנע מסכנות ברשת. קלאבהאוס פועלת כל הזמן כדי לאתר משתמשים בעייתיים, ולסגור חדרים פוגעניים או מסוכנים.